Bordeaux.pun.pl - Twoje jedyne takie forum o Żyrondystach!

Jedyne takie forum o Żyrondystach! Girondins de Bordeaux Football Club!


#1 04-24-2011 13:28:04

 Rijo

Wódz!

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 04-24-2011
Posty: 14
Punktów :   
Zainteresowania: Piłka nożna <3! Muzyka(rap)
Kibic Girondins od:: 2011(2006?)

[Admin] Rijo

Założyciel forum także chciały się przywitać

Więc tak... Zaczęło się w 2006r.. Błąd. Był 2002 rok. Mistrzostwa świata w Korei Płd. Dostałem jako malec koszulkę Zidana i tak naprawdę od tego sie zaczęło. Zacząłem kibicować reprze Francji i bardzo zainteresowało mnie Ligue1. Jak każdy malec miałem FIFĘ. Chciałem stworzyć drużynę właśnie z Francuskiej ligi i poprowadzić ją do jak najlepszych sukcesów. Padło na... Bordeaux
Nieważne są moje wyniki w grze choć dodam, że plan się spełnił W każdym razie zacząłem przeglądać wyniki "Bordo", od czasu do czasu oglądałem ich mecze. W 2009 roku, gdy zdobyliśmy mistrzostwo skakałem całą noc, świętowałem przed ekranem komputera(gdzie oglądałem ostatni mecz w sezonie 2008/09). Niedawno padła pierwsza myśl założenia strony, gdyż poprzednia strona(nie moja), Girondins padła . Musiałem coś wykombinować i stwierdziłem, że lepiej założyć forum, gdzie każdy mógłby pogadać

Ogólniej to mam na imię Maciek, jestem sprawiedliwym adminem, mieszkam w Kielcach(okolice), interesuje się piłką nożna, komputerami, lubie oglądać dobre filmy To chyba tyle...

WITAM WSZYSTKICH!!!


Allez Girondins!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.s1klanthe.pun.pl www.elitarnipogromcyzla.pun.pl www.collegium.pun.pl www.managerekstraklasy.pun.pl www.kurpie.pun.pl